fbpx

Fotovoltaická elektrárna pro kancelářský komplex společnosti Metrostav

Fotovoltaická elektrárna o výkonu 49,14 kWp vyrobí ročně 45 MWh čisté zelené energie

Administrativní budova na pražské Palmovce, kterou využívá společnost Metrostav, nově „pohání“ fotovoltaická elektrárna o výkonu 49,14 kWp, kterou jsme měli tu čest zrealizovat. Instalace čítala 108 panelů značky Canadian Solar o jmenovitém výkonu 455 Wp. Tento kancelářský komplex tak ročně „vyrobí“ asi 45 MWh bezemisní energie díky fotovoltaice.

Energie z takřka 50 kWp fotovoltaiky bude plně využita k napájení kancelářské budovy, žádné přetoky nebudou dodávány do distribuční sítě.

Díky velmi úspěšné spolupráci budeme v následujících týdnech realizovat s Metrostavem i další instalaci firemní fotovoltaické elektrárny na budovách, které Metrostav využívá. Společnost Metrostav tak ke svému chodu bude i díky SEFY využívat více a více obnovitelné energie ze slunce a šetřit tak nemalé náklady za elektřinu.

Podívejte se na závěry z dronu

Fotogalerie

Použitá technologie
Součástí ceny díla
Součástí ceny díla
Hledáte úsporné řešení pro svůj podnik?

Napište nám na info@sefy.cz nebo zavolejte na +420 733 148 945

Kontaktujte nás

Získejte konzultaci a nabídku

Díky bohatým zkušenostem z elektrotechniky, energetiky a řízení obnovitelných zdrojů energie, jsme schopni navrhnout optimální řešení téměř pro každý provoz. Ať jste malá firma, úřad nebo korporace, se SEFY získáte prověřeného partnera.

Adresa

SEFY Czech Republic, Zapadlá 1270/6, 147 00 Praha 4 - Braník.

Infolinka

+420 733 148 945

Email

info@sefy.cz